| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Net dışı enerji depolaması için saf sinüs dalgası ve% 94 dönüşüm oranı ile 10KW hibrit güneş inverteri
Bu 10kW hibrit güneş inverteri %93'e kadar verimliliği olan sabit saf sinüs dalgası çıkışı ve çift MPPT izleyici sağlar. IP65 su geçirmez, Wi-Fi izleme ve çoklu korumalar güvenli,Evler ve küçük işletmeler için güvenilir çalışmaKompakt, dayanıklı ve kurulumu kolay, güneş enerjisini en iyi şekilde kullanır ve enerji maliyetlerini düşürür.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Adlık çıkış gücü | 10000 W |
| Adli Çıkış Akımı | 21.7 A |
| İsimsel Çıkış Sıklığı |
50Hz/60Hz
|
| Çalışma sıcaklık aralığı | % 3 |
| Maksimum Dönüşüm Hızı |
% 93
|
| Çalışma sıcaklık aralığı | -10°C-50°C |
| Çalışma Nemliliği Aralığı | % 5-95% |
| Dalga şekli | Saf Sinüs Dalgası |
| Dönüştürücü boyutu | 300*119.4*469mm |
![]()
![]()