| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
10 kW hybride zonne-omvormer met zuivere sinusgolf en een conversiepercentage van 94% voor off-grid energieopslag
Deze hybride omvormer voor zonne-energie van 10 kW levert een stabiele zuivere sinusgolfuitvoer, met een efficiëntie tot 93% en dubbele MPPT-trackers. IP65 waterdicht, Wi-Fi-bewaking en meerdere beveiligingen zorgen voor een veilige, betrouwbare werking voor woningen en kleine bedrijven. Hij is compact, duurzaam en eenvoudig te installeren, optimaliseert het eigen verbruik van zonne-energie en verlaagt de energiekosten.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 10000 W |
| Nominale uitgangsstroom | 21,7 A |
| Nominale uitgangsfrequentie |
50 Hz/60 Hz
|
| Bedrijfstemperatuurbereik | <3% |
| Maximaal conversiepercentage |
93%
|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -10℃-50℃ |
| Bedrijfsvochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Golfvorm | Zuivere sinusgolf |
| Omvormerafmeting | 300*119,4*469mm |
![]()
![]()