| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Nederspanningshybride omvormer IP65 waterdicht, eenfasige woonomvormer
Deze lage-spanning hybride omvormer is een eenfasige oplossing voor woning zonne-systemen, met een vermogen van 3-8 kW.Het maximaliseert de omzetting van energie en minimaliseert verliezenHet hybride ontwerp integreert zonne- en netkracht voor betrouwbare back-up. Compact om in kleine ruimtes gemakkelijk te installeren, IP65 waterdicht voor duurzaam buitengebruik, perfect voor kleine huizen.
| Batterij maximale laadstroom | 135A |
| Batterij maximale ontladingsstroom | 135A |
| Maximaal AC-uitgangsvermogen | 6000 W |
| Uitgangsspanning | 220/230V |
| Uitgangsfrequentie | 50/60 Hz. |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Monitoringsmodus | Wifi, app. |
| Maximale efficiëntie | 97.60% |
| Netwerktype | Eénfase |