| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
5 kW stapelbare zuivere sinusomvormer voor zonne-energieopslagsystemen
Stapelbare alles-in-één 5 kW-omvormer
Deze stapelbare alles-in-één omvormer maakt gebruik van een batterij van een topmerk, duurzaam voor 6000 cycli. Ze zijn speciaal ontworpen voor eenvoudige installatie en uitbreiding. Dit is ideaal voor opslagsystemen voor zonne-energie. Gebouwd met meerdere veiligheidscertificeringen en realtime monitoring, CAN2.0/RS485-communicatie-interface aangepast voor eenvoudig gebruik.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 5000 W |
| Nominale uitgangsstroom | 21,7 A |
| Nominale uitgangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Uitvoer totale vervorming | <3% |
| Maximaal conversiepercentage | 93,6% |
| AC-overstroombeveiliging | Ja |
| AC-overspanningsbeveiliging | Ja |
| Bruto gewicht | 21,5 kg |
| Omvormerafmeting | 610*440*225mm |
![]()
![]()