| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Güneş Enerjisi Depolama Sistemleri için 5KW Yüklenebilir Saf Sinüs Dalgası Güç Değiştiricisi
Yüklenebilir 5KW'lık tümü bir inverter
Bu Yüklenebilir Hepsi Birde Inverter, 6000 döngüye dayanıklı, en iyi marka pillerini kullanır. Özellikle kolay kurulum ve genişleme için tasarlanmıştır.Güneş enerjisi depolama sistemleri için ideal olacak.Çoklu güvenlik sertifikaları ve gerçek zamanlı izleme ile inşa edilmiş, CAN2.0/RS485 iletişim arayüzü kolay kullanım için uyarlanmıştır.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Adlık çıkış gücü | 5000 W |
| Adli Çıkış Akımı | 21.7 A |
| İsimsel Çıkış Sıklığı | 50/60 Hz |
| Çıktı Toplam Distorsiyonu | % 3 |
| Maksimum Dönüşüm Hızı | 93% 6 |
| AC Aşırı Akım Koruması | - Evet. |
| AC Aşırı Voltaj Koruması | - Evet. |
| Brüt Ağırlık | 21.5Kg |
| Dönüştürücü boyutu | 610*440*225mm |
![]()
![]()