| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Alçak Gerilim Hibrit İnvertör IP65 Su Geçirmez Tek Fazlı Konut İnvertörü
Bu düşük voltajlı hibrit invertör, 3-8kW güç aralığına sahip, konut tipi güneş enerjisi sistemleri için tek fazlı bir çözümdür. %99,90 ultra yüksek verimliliğe sahip olup, enerji dönüşümünü maksimuma çıkarır ve kayıpları minimuma indirir. Hibrit tasarımı, güvenilir yedekleme için güneş enerjisi ve şebeke gücünü entegre eder. Dar alanlarda kolay kurulum için kompakt boyutludur, dayanıklı dış mekan kullanımı için IP65 su geçirmezdir ve küçük evler için idealdir.
| Pil Maksimum Şarj Akımı | 135A |
| Pil Maksimum Deşarj Akımı | 135A |
| Maksimum AC Çıkış Gücü | 6000W |
| Çıkış Gerilimi | 220/230V |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+60°C |
| İzleme Modu | WIFI, UYGULAMA |
| Maksimum Verimlilik | %97,60 |
| Izgara Türü | Tek Fazlı |