| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
اینورتر هیبریدی ولتاژ پایین IP65 اینورتر تک فازی ضد آب برای مسکونی
این اینورتر هیبریدی ولتاژ پایین یک راه حل تک فازی برای سیستم های خورشیدی مسکونی است، با محدوده قدرت ۳ تا ۸ کیلو وات.این باعث افزایش تبدیل انرژی و به حداقل رساندن تلفات می شودطراحی هیبریدی آن انرژی خورشیدی و شبکه را برای پشتیبان قابل اعتماد ادغام می کند. اندازه کامپکت برای نصب آسان در فضاهای تنگ، IP65 ضد آب برای استفاده بیرونی پایدار، مناسب برای خانه های کوچک است.
| حداکثر جریان شارژ باتری | 135A |
| حداکثر جریان تخلیه باتری | 135A |
| حداکثر قدرت خروجی AC | ۶۰۰۰ وات |
| ولتاژ خروجی | 220/230 ولت |
| فرکانس خروجی | 50/60 هرتز |
| دمای کار | -40~+60°C |
| حالت نظارت | وای فای، اپلیکیشن |
| حداکثر کارایی | 97.60 درصد |
| نوع شبکه | فاز تک |