| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Enerji Depolama için Saf Sinüs Dalgasına ve %94 Dönüşüm Oranına Sahip 3KW Şebekeden Bağımsız Güneş İnvertörü
Şebekeden bağımsız güneş invertörü, Çift Yönlü enerji depolama tasarımı ve çeşitli çalışma modelleri ile MPPT kontrol cihazının içinde saf sinüs dalgası sağlar. Konut kullanımı için mükemmeldir. Aşırı performans güvenlik testinde pil alev almaz, patlamaz, sızıntı yapmaz ve kullanımı daha güvenli olur.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Nominal Çıkış Gücü | 3000W |
| Nominal Çıkış Akımı | 21,7 bir |
| Nominal Çıkış Frekansı |
50Hz±0,3Hz/60Hz±0,3Hz
|
| Çıkış Toplam Bozulma | <%3 |
| Maksimum Dönüşüm Oranı |
%94
|
| AC Aşırı Akım Koruması | Evet |
| AC Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
| Brüt ağırlık | 21,5 kg |
| İnvertör Boyutu | 610*440*225mm |
![]()
![]()
![]()