| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
3 kW off-grid zonne-omvormer met zuivere sinusgolf en een conversiepercentage van 94% voor energieopslag
Off-grid zonne-omvormer biedt zuivere sinusgolf, binnen MPPT-controller, met bidirectioneel energieopslagontwerp en verschillende werkmodellen. Perfect voor residentieel gebruik. Tijdens de veiligheidstest met extreme prestaties zal de batterij niet in brand vliegen, exploderen, lekken en veiliger in gebruik zijn.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen | 3000 W |
| Nominale uitgangsstroom | 21,7 A |
| Nominale uitgangsfrequentie |
50 Hz ± 0,3 Hz/60 Hz ± 0,3 Hz
|
| Uitvoer totale vervorming | <3% |
| Maximaal conversiepercentage |
94%
|
| AC-overstroombeveiliging | Ja |
| AC-overspanningsbeveiliging | Ja |
| Bruto gewicht | 21,5 kg |
| Omvormerafmeting | 610*440*225mm |
![]()
![]()
![]()