| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Industriële 3-fase laagspanning hybride omvormer dieselgenerator ondersteund
Deze industriële 3-fase laagspanning hybride omvormer ondersteunt direct dieselgeneratoren zonder extra omvormers. Het beschikt over een kleurenaanraakscherm en IP65-bescherming, en ondersteunt AC-koppeling om bestaande zonne-energiesystemen achteraf aan te passen. Met een maximale laad-/ontlaadstroom van 190 A zijn er 6 tijdsperiode-laad-/ontlaadinstellingen mogelijk. Het ondersteunt maximaal 10 eenheden parallel in on/off-grid-modus en parallelle aansluiting van meerdere batterijen, waardoor een stabiele en flexibele energiecontrole voor industrieel gebruik wordt geboden.
Specificaties
| Maximaal AC-uitgangsvermogen | 6600W |
| Nominale uitgangsstroom | 8,7A |
| Uitgangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsspanning | 230/400Vac (3 fasen) |
| Maximale efficiëntie | 97,6% |
| Maximale laadstroom | 120A |
| Maximale ontlaadstroom | 120A |
| Bedrijfstemperatuur | -40~+60℃ |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen