| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Obsługiwany przemysłowy 3-fazowy hybrydowy generator diesla z inwerterem niskiego napięcia
Ten przemysłowy, 3-fazowy, hybrydowy falownik niskiego napięcia bezpośrednio obsługuje generatory diesla bez dodatkowych konwerterów. Posiada kolorowy ekran dotykowy i stopień ochrony IP65, a także obsługuje złącze AC w celu modernizacji istniejących systemów fotowoltaicznych. Przy maksymalnym prądzie ładowania/rozładowania wynoszącym 190 A umożliwia 6 ustawień ładowania/rozładowania w określonym czasie. Obsługuje do 10 jednostek równolegle w trybie włączenia/wyłączenia sieci oraz równoległe połączenie wielu akumulatorów, zapewniając stabilną i elastyczną kontrolę energii w zastosowaniach przemysłowych.
Dane techniczne
| Maksymalna moc wyjściowa prądu przemiennego | 6600 W |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 8,7A |
| Częstotliwość wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 230/400 V AC (3 fazy) |
| Maksymalna wydajność | 97,6% |
| Maksymalny prąd ładowania | 120A |
| Maksymalny prąd rozładowania | 120A |
| Temperatura pracy | -40 ~ + 60 ℃ |
Kluczowe funkcje
Aplikacje