| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
5 kW układający się inwerter mocy o czystych falach sinusów do systemów magazynowania energii słonecznej
Inwerter 5 kW do układania w jednym
Ten układany all-in-one inwerter wykorzystuje baterie najwyższej marki, trwałe przez 6000 cykli. Są specjalnie zaprojektowane do łatwej instalacji i rozbudowy.To będzie idealny system do przechowywania energii słonecznej..Zbudowany z wieloma certyfikatami bezpieczeństwa i monitorowaniem w czasie rzeczywistym, CAN2.0/RS485 interfejs komunikacyjny dostosowany do łatwego użytkowania.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Moc wyjściowa nominalna | 5000 W |
| Prąd wyjściowy nominalny | 21.7 A |
| Częstotliwość nominalna wyjścia | 50/60 Hz |
| Wynik całkowite zakłócenie | < 3% |
| Maksymalny współczynnik konwersji | 930,6% |
| Ochrona przed prądem przemiennego | - Tak, proszę. |
| Ochrona przed prądem przemiennym | - Tak, proszę. |
| Waga brutto | 21.5kg |
| Wymiar inwertera | 610*440*225 mm |
![]()
![]()