| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Inwerter słoneczny o mocy 3 kW z czystą falą sinusową i 94% współczynnikiem konwersji do magazynowania energii
Inwerter słoneczny pozagiełdowy zapewnia czystą falę sinusową, wewnątrz kontrolera MPPT, z dwukierunkowym projektem magazynowania energii i różnymi modelami pracy.W badaniu bezpieczeństwa ekstremalnych osiągów, akumulator nie zapali się, nie wybuchnie, nie wycieknie i będzie bezpieczniejszy w użyciu.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Moc wyjściowa nominalna | 3000 W |
| Prąd wyjściowy nominalny | 21.7 A |
| Częstotliwość nominalna wyjścia |
50Hz±0,3Hz/60Hz±0,3Hz
|
| Wynik całkowite zakłócenie | < 3% |
| Maksymalny współczynnik konwersji |
94%
|
| Ochrona przed prądem przemiennego | - Tak, proszę. |
| Ochrona przed prądem przemiennym | - Tak, proszę. |
| Waga brutto | 21.5kg |
| Wymiar inwertera | 610*440*225 mm |
![]()
![]()
![]()