| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Hybrydowy inwerter fotowoltaiczny o mocy 10 kW z czystą falą sinusoidalną i współczynnikiem konwersji na poziomie 94% do magazynowania energii poza siecią
Ten hybrydowy inwerter fotowoltaiczny o mocy 10 kW zapewnia stabilną moc wyjściową w postaci czystej fali sinusoidalnej, z wydajnością do 93% i dwoma trackerami MPPT. Wodoodporność IP65, monitorowanie Wi-Fi i liczne zabezpieczenia zapewniają bezpieczną i niezawodną pracę w domach i małych firmach. Kompaktowy, trwały i łatwy w montażu, optymalizuje zużycie energii słonecznej i obniża koszty energii.
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa | 10000 W |
| Nominalny prąd wyjściowy | 21,7 A |
| Nominalna częstotliwość wyjściowa |
50 Hz/60 Hz
|
| Zakres temperatury roboczej | <3% |
| Maksymalny współczynnik konwersji |
93%
|
| Zakres temperatury roboczej | -10 ℃-50 ℃ |
| Zakres wilgotności roboczej | 5%-95% |
| Przebieg | Czysta fala sinusoidalna |
| Wymiary falownika | 300*119,4*469mm |
![]()
![]()