| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu 800 W N Tipi çift yüzeyli çift camlı güneş paneli, çoklu bara teknolojisiyle yüksek verimlilik sunar. Sıcak nokta kaybını azaltır, PID'ye dayanıklıdır ve 2400Pa rüzgar ve 5400Pa kar yüküne dayanır. Tuz sisi ve amonyağa karşı dayanıklı olarak üretilmiş olup, zorlu dış mekan koşullarında güvenilir performans sağlar.
| Maksimum Güç | 800W |
| Maksimum Güç Gerilimi | 42.49V |
| Maksimum Güç Akımı | 18.83A |
| Açık Devre Gerilimi | 49.64V |
| Kısa Devre Akımı | 19.75A |
| IP Derecelendirmesi | IP 68 |
| Ağırlık | 37,8 kg |