| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
450W PVT Güneş Paneli Güneş Termal Kollektörü Güneş PV Paneli Hibrit Isıtma Sistemi
Bu hibrit PVT güneş paneli, enerji üretimini ve su ısıtmayı entegre eder. Daha iyi yatırım getirisi için 0-+5W pozitif güç toleransıyla 450W elektrik çıkışı artı 1200W termal ısı sağlar. Rüzgar ve kar yüküne dayanıklı, bypass diyotlu IP67 bağlantı kutusu, sıcak nokta hasarını önler. Konut çatıları, ticari binalar ve yer elektrik santrali projeleri için yaygın olarak uygulanabilir.
Özellikler
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Isı üretimi | 1200W |
| Tepe Gücü | 450,00W |
| Maksimum Güç Gerilimi | 41,50V |
| Maksimum Güç Akımı | 10,85 bir |
| Açık Devre Gerilimi | 49,30 V |
| Kısa Devre Akımı | 11,60 bir |
| Hücre Verimliliği | %23,36 |
| Modül Verimliliği | %20,70 |
Temel Özellikler
Uygulamalar