| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
سیستم گرمایش هیبریدی پنل خورشیدی PVT 450W
این پنل خورشیدی هیبریدی PVT تولید برق و گرمایش آب را یکپارچه می کند. خروجی برق 450 وات به علاوه گرمای حرارتی 1200 وات را با تحمل توان مثبت 0 تا + 5 وات برای بازگشت سرمایه بهتر ارائه می دهد. مقاوم در برابر بار باد و برف، جعبه اتصال IP67 با دیودهای بای پس از آسیب دیدگی هات اسپات جلوگیری می کند. به طور گسترده برای پشت بام های مسکونی، ساختمان های تجاری و پروژه های نیروگاه زمینی قابل استفاده است.
مشخصات
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| تولید گرما | 1200 وات |
| اوج قدرت | 450.00 وات |
| حداکثر ولتاژ برق | 41.50 V |
| حداکثر جریان قدرت | 10.85 A |
| ولتاژ مدار باز | 49.30 V |
| جریان اتصال کوتاه | 11.60 A |
| کارایی سلول ها | 23.36 % |
| کارایی ماژول | 20.70 % |
ویژگی های کلیدی
برنامه های کاربردی