| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
450W PVT Panel słoneczny Solar Thermal Collector Panel słoneczny PV Hybrid System ogrzewania
Ten hybrydowy panel słoneczny PVT integruje produkcję energii i ogrzewanie wody. Dostarcza 450W mocy elektrycznej oraz 1200W ciepła cieplnego z dodatnią tolerancją mocy 0-+5W dla lepszego zwrotu z inwestycji.Odporny na wiatr i śnieg, skrzynka z połączeniami IP67 z diodami obejściowymi zapobiega uszkodzeniom punktów gorących.
Specyfikacje
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Produkcja ciepła | 1200 W |
| Moc szczytowa | 4500,00 W |
| Maksymalne napięcie mocy | 410,50 V |
| Maksymalny prąd mocy | 10.85 A |
| napięcie w otwartym obwodzie | 49.30 V |
| Prąd zwarcia | 11.60 A |
| Wydajność komórek | 230,36 % |
| Skuteczność modułu | 200,70 % |
Kluczowe cechy
Wnioski