| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Uaktualnij do tego 700W hybrydowego PVT fotowoltaicko-termalnego panelu słonecznego dla maksymalnej efektywności energii słonecznej.Dokładnie przekształca światło słoneczne bezpośrednio w nadajnik prądu stałego z niemal zerową stratą energii pośredniej.Specjalnie zaprojektowany dolny kolektor ciepła z pełnym pokryciem odzyskuje cały resztkowy ciepło bez ślepych punktów.Idealne dla wszystkich obiektów mieszkalnych i komercyjnych z wykorzystaniem zielonej energii.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Maksymalna moc | 700 W |
| Maksymalne napięcie mocy | 40.50V |
| Maksymalny prąd mocy | 17.29A |
| napięcie w otwartym obwodzie | 48.60V |
| Prąd zwarcia | 18.32A |
| Skuteczność modułu | 220,50% |
| Temperatura pracy | -40°C~+85°C |
| Tolerancja mocy | 0~+3% |
| Maksymalne napięcie układu | 1000/1500VDC |