| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αναβαθμίστε σε αυτό το υβριδικό φωτοβολταϊκό-θερμικό ηλιακό πάνελ 700W PVT για μέγιστη απόδοση ηλιακής ενέργειας. Μετατρέπει με ακρίβεια το ηλιακό φως απευθείας σε χρησιμοποιήσιμη ισχύ DC με σχεδόν μηδενική ενδιάμεση απώλεια ενέργειας. Στη συνέχεια, ένας ειδικά κατασκευασμένος συλλέκτης θερμότητας πλήρους κάλυψης στο κάτω μέρος ανακτά όλη την υπολειπόμενη θερμότητα λειτουργίας χωρίς τυφλά σημεία. Αυτή η διπλή σχεδίαση ξεκλειδώνει τη συνδυασμένη παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας και θέρμανσης, ιδανική για όλες τις οικιακές και εμπορικές εγκαταστάσεις πράσινης ενέργειας.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς | 700W |
| Μέγιστη Τάση Ισχύος | 40,50V |
| Μέγιστο ρεύμα ισχύος | 17.29Α |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος | 48,60 V |
| Ρεύμα βραχυκυκλώματος | 18.32 Α |
| Αποδοτικότητα ενότητας | 22,50% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+85℃ |
| Ανοχή ισχύος | 0~+3% |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 1000/1500 VDC |