| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Upgrade naar dit 700W hybride fotovoltaïsche-thermische PVT-zonnepaneel voor maximale zonne-energie-efficiëntie. Het zet zonlicht nauwkeurig direct om in bruikbare gelijkstroom met vrijwel nul tussentijds energieverlies. Een speciaal gebouwde warmtecollector met volledige dekking aan de onderkant recupereert vervolgens alle resterende bedrijfswarmte zonder blinde vlekken. Dit dubbele ontwerp maakt een gecombineerde elektriciteits- en verwarmingsopbrengst mogelijk, ideaal voor alle residentiële en commerciële groene energieopstellingen.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 700W |
| Maximale voedingsspanning | 40,50 V |
| Maximale stroomsterkte | 17.29A |
| Open circuit spanning | 48,60 V |
| Kortsluitstroom | 18.32 uur |
| Module-efficiëntie | 22,50% |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Machtstolerantie | 0~+3% |
| Maximale systeemspanning | 1000/1500 V DC |