| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
De conversie-efficiëntie van het flexibele Sunpower-zonnepaneel bedraagt meer dan 23,5% en de levensduur is ongeveer 10 jaar, wat onder de uitstekende prestaties ligt:
Hoge temperatuur (65℃) en prestaties bij weinig licht, bypass-diodes voor schaduwtolerantie, waterdicht, UV-bestendig, stofdicht, oppervlak met ETFE met hoge doorlaatbaarheid, achterkant met hoge waterdichte TPT, lichtgewicht, flexibel en draagbaar.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Maximaal vermogen (Pmax) | 50 W |
| Maximale voedingsspanning (Vmp) | 17,7 V |
| Maximale stroomsterkte (Imp) | 2,93 EEN |
| Nullastspanning (Voc) | 21,7 V |
| Kortsluitstroom (Isc) | 3,22 EEN |
| Connectortype | MC4 |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~+65°C |
| Maximale systeemspanning | 600 V gelijkstroom |
| Toepassingsklasse | Klasse II |
| Machtstolerantie | ±3% |
| Beschermingsklasse (connector) | IP67 |
| Prestaties bij weinig licht | >75% @ 200W/m² |