| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Efikasze konwersji elastycznych paneli słonecznych wynosi ponad 23,5%, a żywotność wynosi około 10 lat, co oznacza, że osiągają doskonałe osiągi:
Wysoka temperatura (65°C) i niska wydajność świetlna, diody obejściowe do odporności na cienie, wodoodporne, UV-odporne, bestęgłowe, powierzchnia o wysokiej przepuszczalności ETFE, plecy z wysoką wodoodpornością TPT,lekki, elastyczny i przenośny.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Maksymalna moc (Pmax) | 50 W |
| Maksymalne napięcie mocy (Vmp) | 17.7 V |
| Maksymalny prąd mocy (Imp) | 2.93 A |
| napięcie w otwartym obwodzie (Voc) | 21.7 V |
| Prąd zwarcia (Isc) | 3.22 A |
| Rodzaj złącza | MC4 |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +65°C |
| Maksymalne napięcie układu | 600 V prądu stałego |
| Klasy zastosowań | Klasa II |
| Tolerancja mocy | ± 3% |
| Klasa ochrony (złącze) | IP67 |
| Wydajność przy niskim oświetleniu | > 75% @ 200 W/m2 |