| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Η απόδοση μετατροπής του ευέλικτου ηλιακού πάνελ είναι πάνω από 23,5% και η διάρκεια ζωής είναι περίπου 10 χρόνια, τα οποία είναι χαμηλότερα από εξαιρετικές επιδόσεις:
Υψηλή θερμοκρασία (65℃) και απόδοση χαμηλού φωτισμού, διόδους παράκαμψης για ανοχή στη σκιά, αδιάβροχη, ανθεκτική στην υπεριώδη ακτινοβολία, ανθεκτική στη σκόνη, επιφάνεια με υψηλή διαπερατότητα ETFE, πλάτη με υψηλή αδιάβροχη TPT, ελαφριά, εύκαμπτη και φορητή.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς (Pmax) | 50 W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp) | 17,7 V |
| Μέγιστο ρεύμα ισχύος (Imp) | 2,93 Α |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος (Voc) | 21,7 V |
| Ρεύμα βραχυκυκλώματος (ISC) | 3,22 Α |
| Τύπος σύνδεσης | MC4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ +65°C |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 600V DC |
| Κατηγορία Εφαρμογών | Τάξη II |
| Ανοχή ισχύος | ±3% |
| Κατηγορία προστασίας (σύνδεση) | IP67 |
| Απόδοση χαμηλού φωτισμού | >75% @ 200W/m² |