| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
450W PVT Solar Panel Solar Thermal Collector Solar PV Panel Hybrid Heating System
Αυτό το υβριδικό ηλιακό πάνελ PVT ενσωματώνει την παραγωγή ενέργειας και τη θέρμανση νερού. Παρέχει ισχύ 450W συν θερμική θερμότητα 1200W, με θετική ανοχή ισχύος 0-+5W για καλύτερες αποδόσεις επένδυσης. Ανθεκτικό στον αέρα και το χιόνι, κιβώτιο διακλάδωσης IP67 με διόδους παράκαμψης αποτρέπει τη ζημιά στο hotspot. Εφαρμόζεται ευρέως σε στέγες κατοικιών, εμπορικά κτίρια και έργα επίγειων σταθμών παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας.
Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Παραγωγή θερμότητας | 1200 W |
| Μέγιστη Ισχύς | 450,00 W |
| Μέγιστη Τάση Ισχύος | 41,50 V |
| Μέγιστο ρεύμα ισχύος | 10,85 Α |
| Τάση ανοιχτού κυκλώματος | 49,30 V |
| Ρεύμα βραχυκυκλώματος | 11.60 Α |
| Αποδοτικότητα κυττάρων | 23,36 % |
| Αποδοτικότητα ενότητας | 20,70 % |
Βασικά Χαρακτηριστικά
Εφαρμογές