| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
450W PVT zonnepaneel zonnewarmtecollector zonnepaneel PV-hybride verwarmingssysteem
Dit hybride PVT zonnepaneel combineert elektriciteitsopwekking en waterverwarming en levert 450W elektriciteit plus 1200W thermische warmte, met een positieve vermogenstolerantie van 0-+5W voor een beter rendement van de investering..Wind- en sneeuwbelastingbestendige, IP67-koppelbox met omleidingsdioden voorkomt hotspotbeschadiging.
Specificaties
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Warmteproductie | 1200 W |
| Piekvermogen | 4500,00 W |
| Maximaal vermogen | 41.50 V |
| Maximale stroomstroom | 10.85 A |
| Opencircuitspanning | 49.30 V |
| Kortsluitingstroom | 11.60 A |
| Efficiëntie van cellen | 23.36 % |
| Module-efficiëntie | 20.70 % |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen