| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
600W monocristallijn zonnepaneel N-type monocristallijn FCC gecertificeerd paneel
Dit 600W N-type monokristallijn zonnepaneel is compact en betrouwbaar en is uitgerust met A+-cellen met een conversie-efficiëntie van 23,4%.Het biedt een stabiel dagelijks vermogen en een levensduur van 25 jaar. Het gebruik van 182/210 half-cel bifaciale technologie voor maximaal ruimtegebruik. IP65 waterdicht en weerbestand, met FCC, TUV, IEC, CE, CQC certificeringen.Er is voldoende voorraad voor groothandel.
| Maximaal vermogen | 600 W |
| Opencircuitspanning | 51.58 |
| Kortsluitingstroom | 14.79 |
| Maximaal vermogen | 42.97 |
| Maximale stroomstroom | 13.96 |
| Module-efficiëntie | 230,2% |
| Aantal cellen | 144 |
| Uitgangsdraad | 4.0 mm2, lengte: 300 mm |
| Gewicht | 31.5 kg |