| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 600 W. Panel monokrystaliczny typu N z certyfikatem FCC
Ten monokrystaliczny panel słoneczny typu N o mocy 600 W jest kompaktowy i niezawodny, wyposażony w ogniwa klasy A+ osiągające sprawność konwersji 23,4%. Zapewnia stabilną dzienną moc wyjściową i 25-letnią żywotność. Zastosowanie technologii dwustronnej półogniw 182/210 w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Wodoodporny i odporny na każdą pogodę IP65, z certyfikatami FCC, TUV, IEC, CE, CQC. Dostępna jest odpowiednia ilość towaru w sprzedaży hurtowej.
| Maksymalna moc | 600 W |
| Napięcie obwodu otwartego | 51,58 |
| Prąd zwarciowy | 14.79 |
| Maksymalne napięcie zasilania | 42,97 |
| Maksymalny prąd mocy | 13,96 |
| Wydajność modułu | 23,2% |
| Liczba komórek | 144 |
| Przewód wyjściowy | 4,0 m㎡, długość: 300 mm |
| Waga | 31,5 kg |