| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
600W Mono-Kristalin Güneş Paneli N Tipi Mono-Kristalin FCC Sertifikalı Panel
Bu 600W N tipi monokristalin güneş paneli kompakt ve güvenilirdir ve% 23.4 dönüşüm verimliliğine ulaşan A + Sınıf hücreleri ile donatılmıştır.Sabit günlük güç çıkışı ve 25 yıllık kullanım ömrü sağlar.En fazla alan kullanımı için 182/210 yarı hücreli iki yüzlü teknolojiyi benimsemek. IP65 su geçirmez ve tüm hava koşullarına dayanıklı, FCC, TUV, IEC, CE, CQC sertifikaları ile.Toptan satmak için yeterli stok var..
| Maksimum Güç | 600W |
| Açık devre voltajı | 51.58 |
| Kısa devre akımı | 14.79 |
| Maksimum Güç Voltajı | 42.97 |
| Maksimum Güç Akımı | 13.96 |
| Modül Verimliliği | 23% 2 |
| Hücrelerin sayısı | 144 |
| Çıkış Kablosu | 4.0mm2, Uzunluk: 300mm |
| Ağırlık | 31.5kg |