| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
En yüksek güneş enerjisi verimliliği için bu 700 W hibrit PVT fotovoltaik-termal güneş paneline geçin. Neredeyse sıfır ara enerji kaybıyla güneş ışığını hassas bir şekilde doğrudan kullanılabilir DC gücüne dönüştürür. Amaca uygun olarak tasarlanmış, tam kapsamlı bir alt ısı toplayıcı, kör noktalar olmadan kalan tüm çalışma ısısını geri kazanır. Bu ikili tasarım, tüm konut ve ticari yeşil enerji kurulumları için ideal olan birleşik elektrik ve ısıtma çıkışının kilidini açar.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Maksimum Güç | 700W |
| Maksimum Güç Gerilimi | 40.50V |
| Maksimum Güç Akımı | 17.29A |
| Açık Devre Gerilimi | 48.60V |
| Kısa Devre Akımı | 18.32A |
| Modül Verimliliği | %22,50 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85°C |
| Güç Toleransı | %0~+3 |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1000/1500VDC |