| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Esnek güneş enerjisi güneş paneli dönüşüm verimliliği % 23.5'ten fazladır ve ömrü yaklaşık 10 yıldır.
Yüksek sıcaklık (65°C) ve düşük ışık performansı, gölge toleransı için bypass diyotları, su geçirmez, UV geçirmez, toz geçirmez, yüksek geçirgenlik ETFE yüzeyi, yüksek su geçirmez TPT ile arka,hafif, esnek ve taşınabilir.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Maksimum Güç (Pmax) | 50 W |
| Maksimum Güç Voltajı (Vmp) | 17.7 V |
| Maksimum Güç Akımı (Imp) | 2.93 A |
| Açık devre voltajı (Voc) | 21.7 V |
| Kısa devre akımı (Isc) | 3.22 A |
| Bağlantı tipi | MC4 |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ~ +65°C |
| Maksimum Sistem Voltajı | 600V DC |
| Uygulama sınıfı | Sınıf II |
| Güç Toleransı | ±3% |
| Koruma Sınıfı (Bağlantı) | IP67 |
| Düşük ışıkta performans | >75% @ 200W/m2 |