| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
بهره وری تبدیل پنل خورشیدی انعطاف پذیر به انرژی خورشیدی بیش از 23.5 درصد است و عمر آن حدود 10 سال است که عملکرد بسیار خوبی دارد:
دمای بالا (65°C) و عملکرد کم نور، دیود های بایپاس برای تحمل سایه، ضد آب، ضد UV، ضد گرد و غبار، سطح با نفوذ بالا ETFE، پشت با TPT ضد آب بالا،سبک وزن، انعطاف پذیر و قابل حمل.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| حداکثر قدرت (Pmax) | 50 وات |
| حداکثر ولتاژ قدرت (Vmp) | 17.7 ولت |
| حداکثر جریان قدرت (Imp) | 2.93A |
| ولتاژ مدار باز (Voc) | 21.7 ولت |
| جریان مدار کوتاه (Isc) | 3.22A |
| نوع کانکتور | MC4 |
| دمای کار | -30°C ~ +65°C |
| حداکثر ولتاژ سیستم | 600 ولت DC |
| کلاس کاربرد | کلاس دوم |
| تحمل قدرت | ±3٪ |
| کلاس حفاظت (کنتاکتور) | IP67 |
| عملکرد در شرایط کم نور | > 75% @ 200W/m2 |