| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
به این پانل خورشیدی فتوولتائیک 700 ولت هیبریدی ارتقا دهید تا حداکثر بهره وری انرژی خورشیدی را داشته باشید.به دقت نور خورشيد را به طور مستقيم به قدرت DC قابل استفاده با تقريباً صفر از دست دادن انرژي ميانگين تبديل مي کند. یک جمع کننده گرما پوششی کامل که به این منظور ساخته شده است سپس تمام گرما باقی مانده کار را بدون نقاط کور بازیابی می کند. این طراحی دوگانه تولیدات ترکیبی برق و گرمایش را باز می کند.ایده آل برای تمام تنظیمات انرژی سبز مسکونی و تجاری.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| حداکثر قدرت | ۷۰۰ وات |
| حداکثر ولتاژ قدرت | 40.50 ولت |
| حداکثر جریان برق | 17.29A |
| ولتاژ مدار باز | 48.60 ولت |
| جریان مدار کوتاه | 18.32A |
| کارایی ماژول | 22.50 درصد |
| دمای کار | -40°C تا +85°C |
| تحمل قدرت | 0~+3% |
| حداکثر ولتاژ سیستم | 1000/1500VDC |