| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Ev ve Ticari Kullanım için 600W PVT Hibrit Güneş Paneli Mono PERC 120 Hücreli Çift Çıkış
Temel Parametreler
| Modeli | ES-PVT600 |
| Nominal Güç | 600W |
| Hücre Tipi | Monokristal PERC Yarı Hücreli, 120 hücre |
| Modül Verimliliği | %21,20 |
| Ön Cam | Yansıma Önleyici Kaplamalı 3,2 mm Düşük Demirli Temperli Cam |
| Çerçeve | Eloksallı Alüminyum Alaşım |
| Çıkış Kablosu | TÜV Sertifikalı 1*4,0mm² |
| Çalışma Sıcaklığı: | -40°C ~ +85°C |
Temel Özellikler
Uygulamalar