| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
600W PVT Hybride zonnepaneel Mono PERC 120 Cell Dual Output voor thuis- en commercieel gebruik
Kernparameters
| Model | ES-PVT600 |
| Nominaal vermogen | 600 W |
| Celtype | Monokristallijn PERC Halve cel, 120 cellen |
| Module-efficiëntie | 21.20% |
| Voorruit | 3.2 mm laag-ijzer gehard glas met antireflectiecoating |
| Frame | geanodiseerde aluminiumlegering |
| Uitgangskabel | TÜV-gecertificeerd 1*4,0 mm2 |
| Werktemperatuur: | -40 °C ~ +85 °C |
Belangrijkste kenmerken
Toepassingen