| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
600W PVT hybrydowy panel słoneczny Mono PERC 120 komórki podwójne wyjście do użytku domowego i komercyjnego
Parametry podstawowe
| Model | ES-PVT600 |
| Moc nominalna | 600 W |
| Rodzaj komórki | Monokrystaliczny PERC półkomórkowy, 120 komórek |
| Skuteczność modułu | 21.20% |
| Szkło przednie | 3.2 mm szkło o niskiej zawartości żelaza z powłoką antyrefleksyjną |
| Ramka | Anodyzowane stopy aluminium |
| Kabel wyjściowy | Certyfikat TÜV 1*4,0mm2 |
| Temperatura pracy: | -40°C ~ +85°C |
Kluczowe cechy
Wnioski