| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτό το PVT ολοκληρωμένο ηλιακό πάνελ συνδυάζει την παραγωγή ενέργειας και την παραγωγή ζεστού νερού σε μια μονάδα.βελτίωση της συνολικής ενεργειακής απόδοσης, ενώ παράλληλα ψύχεται η φωτοβολταϊκή μονάδα για την παράταση της ζωής τηςΧτισμένο με ανθεκτική πολυεπίπεδη κατασκευή, είναι κατάλληλο για σπίτια, ξενοδοχεία, σχολεία και εμπορικά έργα για συστήματα ζεστού νερού, θέρμανσης και πισίνας.
| Κεντρική λειτουργία | Ηλεκτρική ενέργεια + παραγωγή θερμότητας |
| Ηλεκτρική έξοδος | 450W / 540W / 545W / 550W / 600W (προαιρετικό) |
| Κύτταρο | Μονοκρυσταλλικές μισές κυψέλες τύπου N, με απόδοση έως 22% για ενότητες |
| Μέγεθος | 2000*1000mm / 2172*1303*35mm (ανάλογα με το μοντέλο) |
| Προσέγγιση | Άλλα είδη γυαλιού |
| Φρέμα | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Κουτί διασταύρωσης | Κατηγορία IP67 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C ~ +85°C |
| Εφαρμογές | Συστήματα ζεστού νερού/θέρμανσης για κατοικίες, εμπορικά συστήματα νερού (ξενοδοχεία/σχολεία) |
| Ζωή του σχεδιασμού | 25 χρόνια |