| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Ten dwustronny, podwójnie szklany panel słoneczny typu N o mocy 800 W zapewnia wysoką wydajność dzięki technologii wielu szyn zbiorczych. Zmniejsza straty w gorących punktach, jest odporny na PID i wytrzymuje obciążenie wiatrem 2400 Pa i śniegiem 5400 Pa. Odporny na mgłę solną i amoniak, zapewnia niezawodne działanie w trudnych warunkach zewnętrznych.
| Maksymalna moc | 800 W |
| Maksymalne napięcie zasilania | 42,49 V |
| Maksymalny prąd mocy | 18,83A |
| Napięcie obwodu otwartego | 49,64 V |
| Prąd zwarciowy | 19,75A |
| Ocena IP | IP68 |
| Waga | 37,8 kg |