| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Dit 800W N-type bifaciale dubbelglas zonnepaneel levert hoge efficiëntie met multi-busbar technologie. Het vermindert het verlies van hotspot, weerstaat PID en weerstaat 2400Pa wind en 5400Pa sneeuwbelasting.Gebouwd duurzaam tegen zoutmist en ammoniak, zorgt het voor een betrouwbare prestatie in harde buitenomstandigheden.
| Maximaal vermogen | 800 W |
| Maximaal vermogen | 42.49V |
| Maximale stroomstroom | 18.83A |
| Opencircuitspanning | 49.64V |
| Kortsluitingstroom | 19.75A |
| IP-classificatie | IP 68 |
| Gewicht | 370,8 kg |