| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτό το διπρόσωπο ηλιακό πάνελ 800W τύπου N με διπλό γυαλί παρέχει υψηλή απόδοση με τεχνολογία πολυ-αγωγών. Μειώνει την απώλεια θερμών σημείων, αντιστέκεται στην PID και αντέχει στο άνεμο 2400Pa και το χιόνι 5400Pa.Κατασκευασμένο ανθεκτικό στην αλμυρή ομίχλη και την αμμωνία, εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε σκληρές εξωτερικές συνθήκες.
| Μέγιστη ισχύς. | 800W |
| Μέγιστη τάση ισχύος | 42.49V |
| Μέγιστο ρεύμα ισχύος | 18.83Α |
| Δυναμική τάση ανοικτού κυκλώματος | 49.64V |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος | 19.75Α |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP 68 |
| Βάρος | 370,8 κιλά |