| Marka Adı: | welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu esnek güneş sistemi çoklu kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek verimli tek kristalin hücrelerle, olağanüstü bir 25 yıllık ömrü sağlayabiliriz.
Paneller yoğun açık hava kullanımına dayanır, yağmurlu ve karlı havalarda mükemmel bir şekilde çalışır ve dönüşüm verimliliğini artırmak için yeni bir teknik kullanıyoruz.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Hücre Türü | Monokristalin |
| Maksimum Güç | 180W |
| Ağırlık | 3.83Kg/Pcs |
| Maksimum Voltaj | 20.0V |
| En yüksek akım | 9.0A |
| Bağlantı Kutusu | IP68 koruma derecesi |
| Kablo | 4.0mm2, (+) 280mm / (-) 280mm (Kustomlaştırılabilir) |