| نام تجاری: | welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
این پنالتی خورشیدی انعطاف پذیر برای استفاده های چندگانه طراحی شده است، با سلول های تک کریستال با کارایی بالا، می توانیم یک عمر 25 ساله برجسته را تضمین کنیم.
پانل ها براي استفاده هاي سخت در خارج از منزل ساخته شده اند و در آب و هواي باراني و برف بار به طور کامل کار مي کنند و ما از روش جديد براي بهبود کارايي تبديل شده استفاده مي کنيم
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| نوع سلول | یک کریستال |
| حداکثر قدرت | 180W |
| وزن | 3.83 کيلوگرم/کارت |
| حداکثر ولتاژ | 20.0 ولت |
| حداکثر جریان | 9.0A |
| جعبه اتصال | ۳ قسمت، درجه محافظت IP68 |
| کابل | 4.0mm2، (+) 280mm / (-) 280mm (تخصیص پذیر) |