| Nazwa marki: | welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Ten elastyczny panel słoneczny jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, a dzięki wysokowydajnym ogniwom monokrystalicznym możemy zapewnić wyjątkową 25-letnią żywotność.
Panele są przystosowane do intensywnego użytkowania na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się podczas deszczowej i śnieżnej pogody. Używamy nowej techniki, aby poprawić efektywność konwersji.
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Typ komórki | Monokrystaliczny |
| Maksymalna moc | 180 W |
| Waga | 3,83 kg/szt |
| Maksymalne napięcie | 20,0 V |
| Maksymalny prąd | 9,0A |
| Skrzynka przyłączeniowa | 3-częściowy, stopień ochrony IP68 |
| Kabel | 4,0 mm², (+) 280 mm / (-) 280 mm (możliwość dostosowania) |