| Επωνυμία Μάρκας: | welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτή η ευέλικτη ηλιακή πίνακα είναι σχεδιασμένη για πολλαπλή χρήση, με υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλικές κυψέλες, μπορούμε να εξασφαλίσουμε μια εξαιρετική διάρκεια ζωής 25 ετών.
Τα πάνελ είναι κατασκευασμένα για να αντέχουν σε μεγάλη χρήση στο εξωτερικό, μπορούν να λειτουργήσουν τέλεια σε βροχερό και χιονισμένο καιρό και χρησιμοποιούμε νέα τεχνική για να βελτιώσουμε την αποτελεσματικότητα της μετατροπής.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος κυττάρου | Μονοκρυσταλλικές |
| Μέγιστη ισχύς | 180W |
| Βάρος | 3.83Kg/PC |
| Μέγιστη τάση | 20.0V |
| Μέγιστο ρεύμα | 9.0Α |
| Κουτί διασταύρωσης | 3 μέρη, βαθμολογία προστασίας IP68 |
| Καλώδιο | 4.0mm2, (+) 280mm / (-) 280mm (προσαρμόσιμο) |