| Merknaam: | welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Deze flexibele zonnecel is ontworpen voor meervoudig gebruik, met hoog rendement monokristallijne cellen kunnen we een uitstekende levensduur van 25 jaar garanderen.
De panelen zijn bestand tegen zwaar gebruik buitenshuis. Ze kunnen perfect presteren bij regenachtig en sneeuwachtig weer. En we gebruiken nieuwe technieken om de conversie-efficiëntie te verbeteren.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Celtype | Monokristallijn |
| Maximaal vermogen | 180W |
| Gewicht | 3,83 kg/st |
| Maximale spanning | 20,0 V |
| Maximale stroom | 9,0A |
| Aansluitdoos | 3-delig, IP68-beschermingsgraad |
| Kabel | 4,0 mm², (+) 280 mm / (-) 280 mm (aanpasbaar) |