| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
350W Monokristal Güneş Paneli N-Tipi Mono-Kristal FCC Sertifikalı Panel
Bu 350 W N tipi monokristal güneş paneli kompakt ve güvenilirdir ve %20,8 dönüşüm verimliliğine ulaşan Grade A+ hücrelerle donatılmıştır. Sabit günlük güç çıkışı ve 25 yıllık hizmet ömrü sağlar. Maksimum alan kullanımı için 182/210 yarım hücreli çift yüzeyli teknolojinin benimsenmesi. FCC, TUV, IEC, CE, CQC sertifikalarına sahip, IP65 su geçirmez ve her türlü hava koşuluna dayanıklı. Toptan satış için yeterli stok mevcuttur.
| Nominal Güç | 350W |
| Hücre Sayısı | 60 |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 40.3V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 10.6A |
| Maksimum Güç Noktası Akımı (Imp) | 8.38A |
| Servis Ömrü | 30 Yıl |
| Ağırlık | 18,8 kg |
| Ürün Ölçüleri | 1679×1015×30mm |