| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
350W monocristallijn zonnepaneel N-type monocristallijn FCC gecertificeerd paneel
Dit monokristallijn zonnepaneel van 350 W N-type is compact en betrouwbaar en is uitgerust met A+-cellen met een conversie-efficiëntie van 20,8%.Het biedt een stabiel dagelijks vermogen en een levensduur van 25 jaar. Het gebruik van 182/210 half-cel bifaciale technologie voor maximaal ruimtegebruik. IP65 waterdicht en weerbestand, met FCC, TUV, IEC, CE, CQC certificeringen.Er is voldoende voorraad voor groothandel.
| Nominaal vermogen | 350 W |
| Aantal cellen | 60 |
| Open-circuitspanning (Voc) | 40.3V |
| Kortsluitingstroom (Isc) | 10.6A |
| Maximale krachtpuntstroom (Imp) | 8.38A |
| Leven in dienst | 30 jaar |
| Gewicht | 180,8 kg |
| Afmetingen van het product | 1679 × 1015 × 30 mm |