| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 350 W. Panel monokrystaliczny typu N z certyfikatem FCC
Ten monokrystaliczny panel słoneczny typu N o mocy 350 W jest kompaktowy i niezawodny, wyposażony w ogniwa klasy A+ osiągające sprawność konwersji 20,8%. Zapewnia stabilną dzienną moc wyjściową i 25-letnią żywotność. Zastosowanie technologii dwustronnej półogniw 182/210 w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Wodoodporny i odporny na każdą pogodę IP65, z certyfikatami FCC, TUV, IEC, CE, CQC. Dostępna jest odpowiednia ilość towaru w sprzedaży hurtowej.
| Moc znamionowa | 350 W |
| Liczba komórek | 60 |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) | 40,3 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 10,6A |
| Maksymalny prąd punktu mocy (Imp) | 8,38A |
| Żywotność usługi | 30 lat |
| Waga | 18,8 kg |
| Wymiary produktu | 1679×1015×30 mm |