| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
پانل خورشیدی تک کریستالی 350 وات پانل تک کریستالی FCC گواهی شده
این پنل خورشیدی تک کریستال 350 وات N-type جمع و جور و قابل اعتماد است و مجهز به سلول های درجه A + با کارایی تبدیل 20.8٪ است.آن را فراهم می کند قدرت خروجی روزانه پایدار و 25 سال عمر. استفاده از فناوری دو صورت نیمه سلول 182/210 برای استفاده حداکثر از فضا. IP65 ضد آب و مقاوم در برابر همه آب و هوا، با گواهینامه FCC، TUV، IEC، CE، CQC.ذخيره کافي براي عمده فروشي در دسترس است.
| قدرت نامی | ۳۵۰ وات |
| تعداد سلول ها | 60 |
| ولتاژ مدار باز (Voc) | 40.3V |
| جریان مدار کوتاه (Isc) | 10.6A |
| حداکثر جریان نقطه قدرت (Imp) | 8.38A |
| زندگی خدمت | سی سال |
| وزن | 18.8 کيلوگرم |
| ابعاد محصول | 1679×1015×30 میلی متر |