| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
| Anma Enerjisi | 5.12kWh |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Kapasite | 100Ah |
| Maksimum Şarj | 100A |
| Hücre Tipi | 3.2V 100Ah |
| Koruma Sınıfı | IP51 |
| Boyutlar | 610*440*505mm |
| Ağırlık | 79,9 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°~60° |
| Nominal Çıkış Gücü | 5kW |
| Çıkış Gerilimi | 220/230/240V |
| Çıkış Frekansı | 50/60 Hz |
| Maksimum Dönüşüm Verimliliği | %93,6 |
| MPPT Verimliliği | %99,9 |
| Korumalar | Aşırı Akım/Kısa Devre/Aşırı Gerilim/Uzaktan Kapatma |
| İnvertör Boyutları | 610*440*225mm |
| Brüt ağırlık | 21,5 kg |